Scholen

Onderstaande scholen maken gebruik van deze website.

Dalton Lyceum Barendrecht

Gymnasium, Technasium, vwo, havo en mavo
adres: Zichtwei 1, Barendrecht
telefoon (hoofdgebouw A): 0180 – 64 21 80
telefoon (B gebouw): 0180 – 75 80 02
www.daltonbarendrecht.nl
contactpersoon loopbaanactiviteiten:
Fenna Schrauwen Fenna.Schrauwen@ozhw.nl
Stefan Lobbezoo Stefan.Lobbezoo@OZHW.nl

Focus Beroepsacademie

De gemengde leerweg (GL), Kaderberoepsgerichte leerweg (KB), Basisberoepsgerichte leerweg (BB)
adres: Dierensteinweg 4, Barendrecht
telefoon 0180-613900
www.focusberoepsacademie.nl/
contactpersoon loopbaanactiviteiten en stages:
Iven Maryoush Iven.Maryoush@ozhw.nl
Gino Coppens g.m.a.coppens@focusberoepsacademie.nl
Hans Fleischhauer Hans.Fleischhauer@OZHW.nl

Portus Groene Hart

Vwo, havo en mavo (ook tweetalig onderwijs )
adres: Haarspitwei 11, Barendrecht
telefoon: 0180 390393
groenehart.calvijn.nl
contactpersoon loopbaanactiviteiten:
Irma van Andel (mavo) i.m.van.andel@calvijn.nl)
en Henk Slaa (havo/vwo) h.p.slaa@calvijn.nl)

OZHW Groen College

De gemengde leerweg (GL), Kaderberoepsgerichte leerweg (KB), Basisberoepsgerichte leerweg (BB)
adres: Dierensteinweg 2, Barendrecht
telefoon: 0180-642040
www.ozhw-groen.nl
Irvin den Boer Irvin.den.boer@ozhw.nl

Gemini College Ridderkerk

VWO, havo, mavo, gemengde leerweg (GL), Kaderberoepsgerichte leerweg (KB), Basisberoepsgerichte leerweg (BB)
adres: Prinses Margrietstraat 163, Ridderkerk
telefoon: 0180-486999
www.geminicollegeridderkerk.nl
Michiel Andriessen Michiel.Andriessen@OZHW.nl

Farel College Ridderkerk

VWO, havo, mavo, gemengde leerweg (GL), Kaderberoepsgerichte leerweg (KB), Basisberoepsgerichte leerweg (BB) ook met lwoo

adres: Kastanjelaan 50, Ridderkerk
telefoon: 0180-411777
www.farelcollege.nl

Annelies Hartkoorn ae.hartkoorn@farelcollege.nl (decaan vmbo)
Diana Theelen a.vlasblom@farelcollege.nl (praktijkbegeleidster vmbo b/k)
Christa Mientjes ce.mientjes@farelcollege.nl (decaan mavo)
Carina de Kort cfc.dekort@farelcollege.nl (decaan havo)
Anouk Goossens amh.goossens@farelcollege.nl (decaan vwo)

SOB BAR

SOB Programmamanager Barendrecht Ridderkerk
Angela van Zaalen
angela@sob-bar.nl
telefoon 06 – 53 22 14 29

Sterk Techniek Onderwijs

STO-BAR Programmamanagers

Simon Baars, telefoon 06-20439806
SBaars@lmc-vo.nl

Ineke Veerkamp, telefoon 06-28666100
ineke@veerkampoa.nl