Scholen

Onderstaande scholen maken gebruik van deze website.

Dalton Lyceum Barendrecht

Gymnasium, Technasium, vwo, havo en mavo
adres: Zichtwei 1, Barendrecht
telefoon (hoofdgebouw A): 0180 – 64 21 80
telefoon (B gebouw): 0180 – 75 80 02
www.daltonbarendrecht.nl
contactpersoon loopbaanactiviteiten:
Stefan Lobbezoo Stefan.Lobbezoo@OZHW.nl

Focus Beroepsacademie

De gemengde leerweg (GL), Kaderberoepsgerichte leerweg (KB), Basisberoepsgerichte leerweg (BB)
adres: Dierensteinweg 4, Barendrecht
telefoon 0180-613900
www.focusberoepsacademie.nl/
contactpersoon loopbaanactiviteiten:
Annegreet Vaandrager j.m.vaandrager@focusberoepsacademie.nl
Mark Hardiek m.hardiek@focusberoepsacademie.nl

Groene Hart

Vwo, havo en mavo (ook tweetalig onderwijs )
adres: Haarspitwei 11, Barendrecht
telefoon: 0180 390393
www.groenehart.calvijn.nl 
contactpersoon loopbaanactiviteiten:
Marieke Jongejan m.g.jongejan@calvijn.nl

OZHW Groen

De gemengde leerweg (GL), Kaderberoepsgerichte leerweg (KB), Basisberoepsgerichte leerweg (BB)
adres: Dierensteinweg 2, Barendrecht
telefoon: 0180-642040
www.ozhw-groen.nl
Angelique de Wever Angelique.de.wever@ozhw.nl
Irvin den Boer Irvin.den.boer@ozhw.nl

Gemini Lyceum Ridderkerk

VWO, havo, mavo, gemengde leerweg (GL), Kaderberoepsgerichte leerweg (KB), Basisberoepsgerichte leerweg (BB)
adres: Prinses Margrietstraat 163, Ridderkerk
telefoon: 0180-486999
www.geminicollegeridderkerk.nl
Hans Fleischhauer Hans.Fleischhauer@OZHW.nl

SOB Barendrecht

SOB Programmamanager
Angela van Zaalen
angela@sob-bar.nl
telefoon 06 – 53 22 14 29

Sterk Techniek Onderwijs

Projecteiding
Wim de Boom
wimdeboom.oa@gmail.com
06-80045279 en
Martha Netten
martha.netten@ozhw.nl
06-28671478