Nieuws - 24 maart 2020

Vacature Docent Agrologistiek

Lentiz | MBO Barendrecht zoekt een docent voor het verzorgen en ontwikkelen van de lessen voor onze studenten in de agro-logistieke sector.

De vacature:

Lentiz onderwijsgroep is een innovatieve scholengroep met veertien scholen voor voortgezet onderwijs en middelbaar beroepsonderwijs. De scholen bevinden zich in de economische regio’s Greenport, Mainport, Midden-Delfland en de Metropoolregio Rotterdam Den Haag en zijn verspreid over zeven gemeenten. We zowel vmbo-, havo- en vwo-onderwijs als mbo-opleidingen. Met onze mbo-opleidingen bekennen we duidelijk kleur: zij bevinden zich in de groene sector. We richten ons op thema’s zoals flora en fauna, natuurbeheer en milieu, maar ook op commercieel ondernemen in het groene domein. 

Voor Lentiz | MBO Barendrecht zoeken wij voor de nieuw te starten opleiding Agrologistiek een: 

Docent Agrologistiek 

Aanstelling: tijdelijk dienstverband voor 1 jaar met uitzicht op vast 

Ingangsdatum: z.s.m. Werktijdfactor: 0,6 fte Lentiz | MBO Barendrecht is een kleinschalige school met een prettige sfeer en oog voor de student. Onze school bevindt zich in een dynamische regio, vlakbij het (internationale) bedrijfsleven. Door onze nauwe samenwerking met regionale bedrijven sluiten onze opleidingen goed aan bij de wensen van het bedrijfsleven en verlaten onze studenten de school met een waardevol diploma. 

Functieomschrijving: 

Voor Lentiz | MBO Barendrecht zoeken we een docent voor het verzorgen en ontwikkelen van de lessen voor onze studenten in de agro-logistieke sector. De opleiding is in ontwikkeling en wij kunnen jouw kennis van het vakgebied heel goed gebruiken om het onderwijsconcept goed aan te laten sluiten. Wij zijn op zoek naar een docent die met één been in het operationele bedrijfsleven staat en met het andere been in het beroepsonderwijs. Jouw ervaring in het vakgebied van de agro-logistieke sector. Onderwijskundige ervaring is een pré. 

Taakomschrijving: 

 • Je coacht en begeleidt studenten tijdens het onderwijsproces, in de stages en bij het afstuderen. 
 • Je bent betrokken bij het examineringsproces van de studenten. 
 • Je ontwikkelt het lesmateriaal voor de opleiding en neemt deel aan de ontwikkeling van een digitale leeromgeving. 
 • Je neemt deel aan teamvergaderingen en buitenschoolse activiteiten. 

Functie-eisen: 

 • Je hebt een echte pioniersgeest en een hands-on mentality. 
 • Je hebt ruim 5 jaar kennis en ervaring in de agro-logistieke sector. 
 • Je hebt enige ervaring in het verzorgen van lessen op het mbo. 
 • Je bent in bezit van een relevante onderwijsbevoegdheid of je bent bereid hiervoor een opleiding te volgen; 
 • Je bent pedagogisch, vakinhoudelijk en didactisch competent. 
 • Je wilt meewerken aan het ontwikkelen van het onderwijs voor onze leerlingen. 

Competenties: 

Je bent innovatief, een teamspeler en hebt affiniteit met het werken met jongeren. Je hebt een ondernemende en klantgerichte instelling waarmee je de activiteiten binnen de opleiding verder weet uit te bouwen. Je bent een bevlogen, enthousiaste en flexibele teamspeler die investeert in de opbouw en het onderhouden van een netwerk, gericht op jouw vakgebied. Je bent een daadkrachtige collega met ervaring in de sector. 

Arbeidsvoorwaarden: 

De cao mbo is van toepassing, de (salaris)inschaling is afhankelijk van opleiding en ervaring. 

Meer informatie: Heb je belangstelling voor deze functie? Mevrouw E. Laroo, teamleider van Lentiz | MBO Barendrecht (06-57 99 87 77 of via e-mail elaroo@lentiz.nl) geeft je graag meer inlichtingen over de vacature. 

Voor arbeidsvoorwaardelijke informatie kunt je contact opnemen met mw. R.J. Dobbelstein-Sluimer, sr. HRM adviseur (rdobbelstein@lentiz.nl). 

Reageren: Sollicitaties met motivatie en uitgebreid CV kun je mailen naar sollicitatie-MBD@lentiz.nl. 

Wij zien je sollicitatie graag voor 6 april 2020 tegemoet. 

Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld 

 • News - 7 september 2020

  1e module Techniek Centrum

  Donderdag 2 augustus 2020 presenteerden Aster Stevens, Femke Lootsma, Chantal Roeters en Curtney Geertruida de eerste module voor de basisschoolleerlingen. De leerlingen beginnen in hun eigen klas met deze module en ronden ...

 • News - 3 september 2020

  Nieuwe schooljaar is begonnen

  Het nieuwe schooljaar is begonnen. Het is aanpoten op de scholen door alle corona consequenties. Ook bedrijven worstelen met deze rare situatie. Toch willen we nog steeds leerlingen een goed beeld geven ...

 • News - 3 september 2020

  Sollicitatietraining

  Focus Beroepsacademie gaat 26 november 2020 met vmbo-leerlingen (basis en kader) sollicitatiegesprekken oefenen.  De leerlingen schrijven in de ochtend een brief en maken een CV. Ze krijgen ook informatie over verbale en non-verbale ...

 • News - 1 september 2020

  Technische keuzevakken

  Wij nodigen (technische) bedrijven graag uit om met ons mee te denken over de extra technische keuzevakken die wij onze vmbo-leerlingen willen aanbieden in Ridderkerk en Barendrecht. Dit is donderdag 8 oktober 2020 om ...

 • News - 24 augustus 2020

  Techniek Festival

  SOB Barendrecht organiseert in Barendrecht weer het Techniek Festival. Dit is donderdag 1 oktober 2020. Er is wel een corona protocol met verschillende RIVM regels waar we ons aanhouden, maar we gaan ...

 • News - 15 juni 2020

  Ouders en het keuzeproces

  Hebben ouders invloed op de profielkeuze van hun kinderen? Tips voor communicatie Deze vraag stond centraal in een onderzoek dat SEOR (Erasmus School of Economics) heeft uitgevoerd. Natuurlijk is de vervolgvraag: als dat zo ...

 • News - 28 mei 2020

  Heeft u iets met creatief tuinieren luchtvervuiling?

  We gaan een techniekcentrum in Barendrecht en Ridderkerk opzetten waar groep 7 en 8 modules kunnen doen. lees meer De eerste module krijgt al vorm en heeft als probleemstelling overbevolking. De insteek ...

 • News - 18 mei 2020

  Input nieuwsbrief

  Eind van dit bijzondere schooljaar willen we nog een SOB nieuwsbrief maken. Heeft u een item voor deze nieuwsbrief? Zowel bedrijven, scholen als onderwijs nodigen wij uit om hierover na te denken. ...

 • News - 18 mei 2020

  Online orienteren studie

  Er zijn geen open dagen voor leerlingen die nog twijfelen over hun vervolgstudie. Online oriënteren kan wel. De scholen doen er alles aan om de aankomende studenten te helpen. Ook de 80 ...

 • News - 15 mei 2020

  SOB Jaarverslag 2019

  Het jaarverslag 2019 van SOB Barendrecht is klaar en we kijken terug op een succesvol jaar waar we trots op mogen zijn. Mooie samenwerkingen en succesvolle activiteiten hebben er plaatsgevonden. Honderden leerlingen ...

 • News - 15 mei 2020

  Drijfveren om techniek te kiezen

  Als het om techniek gaat, bestaat dé jongere niet. Jongeren verschillen in hun houding ten aanzien van techniek. En elk type jongere vraagt om een andere manier van aanspreken. Vijf bètatypes Jongeren verschillen ...

 • News - 6 mei 2020

  Vacature Techniekdocent

  Heb jij iets met vmbo-ers en techniek? Bekijk dan dit filmpje. ...

 • News - 24 maart 2020

  Annulering SOB-activiteiten

  Tot 1 juni 2020 worden er zeker geen SOB bijeenkomsten, gastlessen en bedrijfsbezoeken georganiseerd voor docenten, bedrijven en leerlingen. Dit in verband met het Corona Virus. Wellicht pas weer vanaf september 2020 ...

 • News - 24 maart 2020

  Vacature Docent Agrologistiek

  Lentiz | MBO Barendrecht zoekt een docent voor het verzorgen en ontwikkelen van de lessen voor onze studenten in de agro-logistieke sector. De vacature: Lentiz onderwijsgroep is een innovatieve scholengroep met veertien scholen ...

 • News - 16 maart 2020

  Informatie impact van het Corona voor bedrijven

  Wij hebben een aantal maatregelen en websites van landelijke instanties voor u op een rijtje gezet. U vindt deze via: https://www.barendrecht.nl/informatie-coronavirus-voor-ondernemers. Als u vragen heeft, stel ze uiteraard gerust, ik zal mijn uiterste ...

 • News - 11 februari 2020

  Burgemeestersontbijt (geannuleerd)

  Uitnodiging Burgemeestersontbijt onderwijs-bedrijfsleven  25 maart 2020 Locatie: Ikea BarendrechtTijd: vanaf 8.00 uur tot max 10.00 uur Vanwege de situatie aangaande het corona-virus wordt het ontbijt geannuleerd. Er komt een nieuwe datum. We wensen u allemaal veel ...

 • News - 5 februari 2020

  19 februari Kick-off STO-BAR

  We gaan het techniekonderwijs een boost geven in Barendrecht en Ridderkerk. We kunnen aan de slag, want de plannen zijn goedgekeurd door het Ministerie. Wij nodigen u graag uit voor de Kick-off ...

 • News - 1 februari 2020

  Annulering Kick-off

  Annulering STO-BAR ontbijt 4 februari 2020 Wij hebben, na overleg met Gerard Langenberg, directeur van Gemini College Ridderkerk en penvoerder voor STO-BAR, besloten de Kick-off STO-BAR 4 februari 2020 niet door te laten gaan ...

 • News - 28 januari 2020

  Groene Hart op pad

  Maandag 10 februari 2020 oriënteerden alle vmbo, havo en vwo-leerlingen klas 2 en 3 zich op verschillende beroepen en bedrijven. Dit waren meer dan 500 leerlingen. Ze gingen op bedrijfsbezoek of kregen ...

 • News - 13 november 2019

  Bedrijfsbezoeken vmbo-leerlingen

  20 t/m 24 januari was het weer ‘De Week van de Toekomst’ bij Focus Beroepsacademie. De 188 leerlingen van leerjaar 2 gingen aan de slag over wat zij later willen worden, waar ze ...